Sponsorlu Bağlantılar

Yildirimyasin

Yildirimyasin

İnternet kullanımının ve e-ticaretin her geçen gün artmasıyla birlikte özellikle firmaların ve internetten ticaret yapanların web sitelerinin arama motorlarında üst sıralarda yer alması çok büyük önem arz etmektedir. Bu sebeplerle seo kavramı şüphesiz günümüz internet dünyasının en önemli kavramlarındandır. Sitede seo analiz Google sıralama yarışması hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz. Sitede ayrıca bu yarışmadan başka seo ve blacklink ile ilgili de pek çok bilgi mevcut.

Seo Nedir?

İngilizcesi Search Engine Optimisation olan seo; en kısa tanımıyla, web sitelerinin Google, Yahoo, Yandex gibi arama motorlarında üst sıralarda görüntülenmesini ve böylece daha çok kişiye ulaşmasını sağlamak için yapılan çalışmalara verilen isimdir. Sitede seo kavramı ve yarışmaya ait detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı