Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Çıkan Güncel Film İzlem Adresi

Yeni Çıkan Güncel Film İzlem Adresi

Binlerce filmi bünyesinde barındırarak toplam 23 kategori halinde izleyicilerine sunan film izle sitesi, her gün binlerce film izleyicisinin ziyaret noktası haline geldi. Yerli ve yabancı olmak üzere nostaljik yapımlardan güncel yapımlara kadar binlerce filmi izleyici kitlesine sunarak güzel zaman vaadi sunan siteye her geçen gün yeni yapımlar da ekleniyor.

Popüler Filmler

Birçok filmi izleyicilere sunmasının yanı sıra popüler filmleri de ayrı bir kategori halinde yayınlayan siteye ulaşarak, Türkiye’de trend olmuş ve en çok tercih edilen filmlerin listesine 1080p film izle seçeneği ile ulaşabilirsiniz. Her gün yeni dizilerin eklenerek film arşivinin genişletildiği site, izleyicilerine Türkçe dublaj seçeneği de sunarak birçok filmi alt yazısız izleme imkanını film severlere veriyor.

Toplamda 23 kategori altında toplanmış filmler içerisinden dilediğiniz birini izleyerek zaman geçirebileceğiniz gibi, film seçimi konusunda kararsız kalan kişilere özel ”Editörün Seçimi” sekmesini kullanarak film sitesi tarafından kararsız kalan izleyicilere önerilen en özel filmleri bulabilir ve hd film izle seçeneği ile zaman kaybetmeden izlemeye başlayabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı