Sponsorlu Bağlantılar

Yanak Dolgusu

Yanak Dolgusu

Yanak dolgusu, diğer yüz estetiği uygulamalarına göre daha fazla tercih edilen bir yöntemdir. Hem erkek hem de kadınların rahatlıkla yaptırabileceği bir işlemdir. Kalıcılığı ortalama 6-8 ay olan dolgu işlemi işlevini yitirdiğinde yeniden yaptırılabilir. Ten yapısına, yaş, doku durumu ve cinsiyete göre kalıcılık süresi değişebilir. Yanak dolgusunda ince kırışıklıklara kadar tüm çizgiler rahatlıkla giderilebilir. Yüz simetrisi için rahatlıkla yaptırılabilecek bir işlemdir.

Yanak Dolgusu Fiyatları

Yanak bölgesinde estetik açıdan huzursuzluk veren problemlerin giderilmesi için yanak dolgusu işlemi yapılır. Kişiye göre en orantılı ve uygun olacak şekilde yapılır. Yanak dolgusu fiyat bakımından herkese hitap edecek şekildedir. İndirim ve kampanyalar sayesinde daha uygun fiyata sunulur. Tercih edilecek olan estetik merkezlerine ve uzmanlarına göre de fiyatlarda artış meydana gelebilir. Uygulanacak olan dolgu maddesi miktarı arttıkça fiyatlarda da artış yaşanacaktır. Uygun fiyata hizmet sunan estetik merkezlerine dolgu yaptırabilirsiniz.

Yanak Dolgusu Kimlere Uygulanır?.

Elmacık kemiklerinin dolgun görünmesini sağlayan yanak dolgusu, hem kadın hem de erkeklerde rahatlıkla uygulanabilen bir işlemdir. Yanak dolgusu fiyat bakımından herkese hitap edecek şekilde sunulur. Bu nedenle yanağında çöküklük, sarkma, kırışıklık sorunu olan herkes rahatlıkla işlem yaptırabilir. Fiziksel olarak elmacık kemikleri belirgin olmayan kişilerde rahatlıkla uygulanabilir. Yüz simetrisi bozuk olan kişilerde de orantıyı sağlamak için yapılır. Sizler de elmacıklarınızın daha dolgun ve yüz hatlarınızın belirgin olması adına yanak dolgusu fiyat açısından daha uygun olan merkezlere yaptırabilirsiniz.

Çene Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Çene görünümünden rahatsız olan, çene görünümü yüzü ile orantısız olan kişilerde çene dolgusu uygulaması yapılır. Çene dolgusu, bıçak altına yatmak istemeyen kişiler için en iyi yöntemlerdendir. Çene dolgusu fiyat bakımından da cerrahi işlemlere oranla daha uygundur. Çene hattı çizgisinde belirsizlik, hacim eksikliği, asimetri, çene altı sarkmaları gibi problem yaşayan herkeste rahatlıkla yapılır. Enjeksiyon yardımı ile dolgu gerektiren bölge hesaplanarak uzman doktorlar tarafından yapılır.

Çene Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Çene dolgusu işlemi genelde anestezi altında yapılamayan, fakat hastaların isteğine bağlı olarak anestezik krem kullanılarak yapılır. Çene dolgusu fiyat olarak herkese hitap eder ve gönül rahatlığı ile yaptırılabilir. İşlem esnasında ince uçlu iğneler kullanılarak dolgu maddesi yerleştirilir. Hyaluronik asit, sığır kolajeni, polimer gibi pek çok maddede dolgu malzemesi vardır. Kişinin cilt tipine ve yaşına en uygun olan madde seçilerek en orantılı şekilde yapılır. Sizler de çene dolgusu fiyat oranlarından yararlanarak acısız bir şekilde işlem yaptırabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Avantajları Nelerdir?

Son dönemlerin oldukça popüler işlemleri arasında yer alan dudak dolgusu, doğru uygulandığı taktirde muhteşem sonuçlar sunar. Dudak dolgusu fiyat bakımından diğer işlemlere oranla daha uygundur. Hem üst hem de alt dudağa rahatlıkla uygulanabilen bir işlemdir. Diğer işlemlere oranla dolgu sonrasında ciddi komplikasyonlar meydana gelmez. Genç ve sağlıklı bir dudak yapısı için sevilerek yapılır. Hacimli ve dolgun dudakların daha doğal olmasında yardımı olur. Sizler de gönül rahatlığı ile dolgu yaptırabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Fiyatı

Dudak dolgusu, hacimli ve dolgun dudaklara sahip olmak isteyen herkeste yapılır. Dudak dolgusu fiyat bakımından oldukça uygundur. Uygulanacak olan dudak kısmı sayısına ve dolgu miktarına göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir. Kısım sayısı arttıkça fiyatlarda da artış meydana gelecektir. İndirim ve kampanyalar sayesinde dolgu işlemi daha uygun fiyata yapılır. Dudak dolgusu fiyat olarak daha uyguna hizmet sunan estetik ve güzellik merkezleri tarafından gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı