Sponsorlu Bağlantılar

Yanak Dolgusu Nedir? Yöntemleri Nelerdir?

Yanak Dolgusu Nedir? Yöntemleri Nelerdir?

Yanak dolgusu günümüzde sıklıkla tercih edilen estetik uygulamalar arasında yer almaktadır. Yanak dolgusu ameliyatsız olarak yapılan bir işlemdir. Bu işlem ile yüz hatlarının belirginleşmesi ve etkileyici bir görünüme kavuşması amaçlanır.

Yanak dolgusu işlemi uygulanarak özellikle elmacık kemiklerinin olduğu bölgeye çok daha dolgun ve formda bir görünüme kavuşur. Yüzdeki asimetri bozukluklarının düzeltilmesi amacı ile de yanak dolgusu işlemi uygulanır.

Yanak Dolgusu 

İlerleyen yaş ile birlikte yüzde oluşan derin kırışıklıkların giderilmesi ve yüzün şekillenmesi amacı ile yanak dolgusu işlemi uygulanır. Ameliyatsız bir şekilde uygulanan genel dolgusu en çok tercih edilen estetik uygulamalardan biridir.

Yüz yapısına zayıf olan kişilerin yanaklarındaki çukurlaşmış görüntüyü ortadan kaldırmak amacı ile uygulanan yanak dolgusu oldukça başarılı bir estetik yöntemidir. Yanak dolgusu fiyat ile ilgili detaylı bilgiye işlemin yapılacağı klinikten öğrenilebilir.

Yanak Dolgusu Kimlere Uygulanır? 

Kadın ya da erkek herkese uygulanabilen yanak dolgusu ameliyatsız bir şekilde gerçekleştirilen estetik yöntemlerden biridir. Bu işlem çukurluk kırışıklık sarkık olan herkesin yaptırabileceği bir uygulamadır. Yanak dolgusu uygulamasının çeşidine göre yanak dolgusu fiyat değişkenlik gösterir. Ayrıca işlemin yapılacak olduğu hastanenin fiyat prosedürü de fiyatı belirleyen unsurlar arasındadır.

Yanak Dolgusu Fiyatları 

Yanak dolgusu fiyat  bilgisinin ayrıntıları işlemin yapılacağı hastaneden detaylı bir şekilde öğrenilebilir yanak dolgusu geçici ve kalıcı olmak üzere iki çeşittir. Ayrıca daha farklı türleri de bulunur. Bu çeşitlere göre yanak dolgusu işleminde fiyatlar farklılaşır.

Mezoterapi Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Cilt altına mikroenjeksiyon uygulaması ile mineral vitamin ve enzimlerin bir başına ya da karışım olarak uygulanması işlemini mezoterapi adı verilir. Mezoterapi uygulaması için kullanılan maddeler kişinin cilt tipine veya tercihine uygun olarak seçilir. Mezoterapi fiyatları işlemin türüne ve uygulamanın yapılacağı merkezlerin fiyat politikasına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Mezoterapi fiyatları uygulamanın yapılacağı hastaneden ya da hekimden ayrıntılı bir şekilde öğrenilebilir.

Mezoterapi Nasıl Uygulanır? 

Mezoterapi birçok Farklı durumlar için tercih edilebilir. Cildinde leke ve çatlak oluşan kişiler mezoterapi uygulamasına başvurabilir. Ayrıca bu uygulama selülit kilo kaybı spor yaralanmaları ve alerji gibi durumlarda da tercih edilir. Mezoterapi fiyatları belirlenen işlemin türüne bağlı olarak farklılık gösterir. Mezoterapi fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye uygulamanın gerçekleşeceği klinikten net bir şekilde öğrenilebilir.

Dudak Dolgusu Avantajları Nelerdir? 

Dudak dolgusu işlemi ile dudakların genç ve dolgun bir görünüme kavuşması amaçlanır. Hyaluronik asit sayesinde dudaklar hacimli ve genç bir görünüme kavuşur. Dudak dolgusu geçici ve kalıcı olmak üzere 2 çeşide ayrılır. Dudak dolgusu fiyat uygulamanın türüne bağlı olarak farklılık göstermektedir. Dudak dolgusu fiyatları ile ilgili uygulamanın yapılacağı hastaneden ya da hekimden ayrıntılı bilgi almak mümkündür.

Dudak Dolgusu Yöntemleri 

Dudak dolgusu uygulamalarında iki farklı yöntem tercih edilir nokta Bunlar kalıcı dudak dolgusu ve geçici dudak dolgusu yöntemidir. Dudak dolgularında daha çok hiyalüronik asit uygulaması tercih edilir. Dudak dolgusu fiyat bilgisi ile ilgili uygulamanın yapılacak olduğu merkezden net bilgi alınabilir.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2021

Dudak dolgusu fiyat Bu uygulamanın çeşidine bağlı olarak değişir. Dudak dolguları birçok farklı tür ile karşımıza çıkmaktadır. Bunlar arasında Hera tipi dudak dolgusu afrodit tipi dudak dolgusu Venüs ve Eros tipi dudak dolguları çeşitleri bulunur.

Kişinin tercihine göre bu dudak dolgusu çeşitlerinden biri uygulanır. Geçici ya da kalıcı dudak dolgusu türüne göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Hekimden klinikten fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak mümkündür.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı