Spor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde çeyrek final maçları tamamlandı

Türkiye’de espor rüzgarının en sert estiği yer olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde adım adım büyük finale yaklaşılıyor. Dokuz hafta süren Yaz Mevsimi Lig Aşaması’ndan sonra çeyrek finallerin ilk eşleşmesi 5 Ronin ile Dark Passage arasında yaşandı. Rakibini 3-1 ile geçen 5 Ronin, tarihinde ilk defa yarı finale yükselmeyi başardı. Çeyrek finallerin ikinci eşleşmesi ise Papara SuperMassive ile Beşiktaş’ı karşı karşıya getirdi. Papara SuperMassive, favori olarak çıktığı karşılaşmayı 3-1 kazanarak adını yarı finale yazdırdı.

 

Tamamlanan çeyrek final maçlarının ardından yarı final eşleşmeleri de belli oldu. Lig aşamasını lider bitiren fastPay Wildcats, mevsim finallerinin en düşük seri başı 5 Ronin ile eşleşti. Lig aşamasını ikinci sırada bitiren Galakticos’un rakibi ise Papara SuperMassive oldu.

 

Yarı Final Karşılaşmaları 22 – 23 Ağustos’ta!

 

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde yarı final karşılaşmaları 22 ve 23 Ağustos tarihlerinde oynanacak. 22 Ağustos’ta fastPay Wildcats ile 5 Ronin, 23 Ağustos’ta ise Galakticos ile Papara SuperMassive karşı karşıya gelecek.

 

Yarı final maçlarını kazanan ekipler, 5 Eylül Cumartesi günü düzenlenecek Türkiye Büyük Finali’nde karşı karşıya gelecek. Maçlar lolesports.com adresinden canlı yayınlanacak.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı