Sponsorlu Bağlantılar

Veteriner

Veteriner

Minik canların sağlığı için sevgi ve özveriyle hizmet sunulan Vetclass Pet ve Kuş Veteriner Kliniği kısa süre içinde bulunduğu bölgede ve İstanbul genelinde memnuniyet sağlamıştır. Klinikte kuş, kedi ve köpeklerin detaylı muayeneleri ve her türlü tedavisi yapılır.

Tedaviler için gerekli olabilecek tıbbi alet, makine ve ekipmanlar tıbbi teknolojinin son imkanlarına göre sağlanmıştır. Uzman veteriner hekimler küçük dostlarımızın sağlığı için son teknolojilere uygun tedavileri 7/24 özveriyle gerçekleştirir. Her saatte ulaşılabilen nöbetçi veteriner hekim bulundurulması sayesinde gecenin geç saatlerinde ya da tatillerde de sağlık hizmetine ulaşmak mümkündür.

Kuş Veterineri

Papağan, muhabbet kuşu, güvercin gibi hayvanlar için kuş veterineri arayışında olanlar için Vetclass Pet ve Kış Veteriner Kliniği ideal ürün ve hizmetler sunar. Kuşların hastalıklarının tedavisi yanında bakımıyla ilgili tıbbi bilgiler de sunulur.

Kedi ve Köpek Veterineri

Kedi ve köpek veterineri arayanlar için de klinik güvenle hizmet alınabilecek bir adrestir. Aşılama, muayene, göz hastalıkları, görüntüleme ve ihtiyaç duyulabilecek her türlü tedavi klinik ortamında gerçekleştirilebilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı