Sponsorlu Bağlantılar

Veri Merkezinde Profesyonel Destek

Veri Merkezinde Profesyonel Destek

Kurumsal sitelerin en çok ihtiyaç duydukları alanların başında dijital olanlar geliyor. Bunun için alan adı ve hosting konularında teleqoix olarak geniş şekilde yardımcı olmaya çalışıyorlar. Verdikleri hizmetlerde sürekli ar-ge çalışmaları yapıyor olmaları da hizmet kalitesinde uzun zamandır başarılı olunmasını açıklıyor. 2008 yılından beri dünyanın birçok yerinde bayilik sistemine bağlı kalarak kurumsal çalışmalar yapıyorlar.

Neden Hizmet Almalısınız?

Almak istediğiniz hizmet tqo datacenter veya başka biri olduğunda garantili ve iade sözüyle almaya başlıyorsunuz. Alabileceğiniz hizmetlerin çeşitliliğini ve kalitesini de sürekli güncelliyorlar. Alan adı alınması, bayi hosting hizmetleri, barındırma hizmeti, programlama, dijital destek ve bunun gibi fazlasıyla başarılı ve gerekli alanlarda faaliyet gösteriyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı