Sponsorlu Bağlantılar

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı cihazlara ve bilgisayar gibi sistemlere yüklenen veriler herhangi bir nedenden dolayı silinebiliyor ya da hasar görebiliyor. Site içerisinde veri kurtarma hizmetleri kullanıcılara farklı kategoriler şeklinde sunuluyor. Cep telefonundan veri kurtarma başta olmak üzere harddisk veri kurtarma ssd veri kurtarma ve SQL veri kurtarma gibi alanlarda müşterilere hizmet veriliyor. Bunun öncesinde ise veri kurtarmak için yapılan analiz süreci müşterilere ücretsiz şekilde sunuluyor.

Hizmetler Nelerdir?

Site içerisindeki hizmetler %100 müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak sunuluyor. Verilerin kurtarılması işlemlerinin haricinde adli bilişime yönelik olarak da incelemeler ve raporlar müşterilere hizmet olarak veriliyor. Siz de harici harddisk veri kurtarma ve diğer alanlar için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı