Sponsorlu Bağlantılar

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi

Yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte kombiler dinlenmeye geçti. Ancak önümüzdeki kış kombilerin daha tasarruflu ve yüksek performanslı olarak çalışması için bakımlarının şimdiden yapılması gerekmektedir. Bahçelievler Vaillant Servisi olarak kombilerinizi adreslerinizden teslim alarak servislerimizde detaylı bakımlarını yapıyoruz.

Vaillan kombi cihazlarının kazan temizlemesi, ateşleme sistemi kontrolü, diyafram ve devir daim pompalarını detaylı olarak temizleyerek değişmesi gereken parçalar hakkında müşterilerimize bilgilendirme yapıyoruz. Serviste bakımlarını yaptığımız cihazları teste tabi tutarak sorunsuz bir şekilde adresinize getirerek montajlarını gerçekleştiriyoruz.

Kombi Bakımı Neden Önemli?

Kombi suyu ısıtarak borular vasıtasıyla peteklere ulaşır ve yaşam alanlarında ısınmayı sağlar. Ancak bir süre sonra sistemde oluşan küf, pas ve parçacıklar kombilerin çalışma performansını düşürmekte buna karşılık enerji sarfiyatını artırmaktadır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı