Sponsorlu Bağlantılar

Uzungöl Turu

Uzungöl Turu

Merle Tour, ülkemizin Karadeniz bölgesinde bulunan, yurtiçinden ve yurtdışından birçok turisti kendine çeken, Uzungöl İçin en verimli Uzungöl turu programlarını hazırlıyor. Hazırlanan program ile tur şirketini seçen seyahat severler için zamandan ve paradan tasarruf etme imkanı sunuluyor. Yani kesinlikle görülmesi gereken yerleri daha önceden belirleyerek ve gerekli hazırlıkları yaparak, seyahat severlerin kötü sürprizlerle karşılaşmasını önlüyorlar.

Tur Programı Zenginliği

Merle Tour, sadece Uzungöl turu ile kalmayıp daha birçok farklı konum için farklı seyahat süreleri içeren turlar düzenliyor. Tur şirketi, Karadeniz’in eşsiz yaylarına da günübirlik geziler düzenliyor. Elevit, Kadıralak, Hıdırnebi, Ayder turu gibi daha birçok rotasyon için gezi turları sunuyor. Bu turlardan size en uygun olanını seçerek güvenle seyahat edebilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı