Sponsorlu Bağlantılar

Üroloji Sorunlarda Tedavi

Üroloji Sorunlarda Tedavi

Mesleğini aldığı tıp eğitimi, yollarım deneyimi ile perçinleyen ve uzmanlığını üroloji konularını kapsayan varikosel, sperm azlığı, Kadın hastalıkları arasında yer alan vajinismus ve Erkeklerin en önemli sorunu olan erken boşalma gibi alanlarda başarılı tedavi yöntemleriyle çözen Dr Murat Mermerkaya ekip ve ekipmanıyla hizmet vermektedir.

Başarılı ve güvenilir

Günümüzde tıp alanında başarılı ve güvenilir uzmanlar bulmak diğer meslekler de olduğu gibi ciddi bir Araştırma gerektirmektedir. Dr Mermerkaya bu alanda başarılı ve güvenilir hizmetleri ile Gaziantep ve ülke genelinde tercih edilmektedir.

7/24 Hizmet

Kendi adını taşıyan muayenehanesi, teknik ekipman ve profesyonel destek hizmeti ile üroloji alanında yetkili ve etkili olup iletişim için 7/24 Bilgi almak için internet üzerinden online destek almak mümkün.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı