Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Yıldızname

Bedava Yıldızname

Yıldızname hesaplaması; kötü durumların düzeltilmesi adına, onarım amaçlı olarak bakılmaktadır. Yıldızname hesaplaması; Hz. Muahmmed (S.A.V)’in torunlarından olan İmamı Cafer’in nutuk ilminden ortaya çıkan bir metottur. Yıldıznamede bakıcı, genel şekilde olumlu ve olumsuz bilgileri elde edip, elde etmiş olduğu bilgileri çözüm hedefli şekilde kullanmaktadır. Bedava yıldızname baktırmak isteyenler web sitemizi ziyaret edebilir.

Ücretsiz yıldızname hesaplamasına görsel ve telepatik hissi duyular da kullanılarak, çözümleme yapılmaya çalışılır. Bu bakım teknikleri içerisinde en güvenilir olan metot ilimdir. Yıldıznameye bakan kişi, bakmaya başlarken dua ile başlar ve dua ile bitirir. Fala benzemektedir ancak faldan çok daha farklı bir uygulama olduğu belirtilebilir. Yıldızname hesaplaması ile birçok kötü olaydan kurtulmak mümkündür.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı