Sponsorlu Bağlantılar

TYT 2022 ve AYT 2022 İçin Takip Etmeniz Gereken Web Sitesi

TYT 2022 ve AYT 2022 İçin Takip Etmeniz Gereken Web Sitesi

Üniversite tercihleri hepimizin bildiği gibi her öğrenci için çok önemlidir. Öğrenciler tercih listesini oluştururken birçok sıkıntı çekmektedirler.

Bu sıkıntıyı giderebilmek için Üniversiteni Tanıt projesi hayata geçirilmiştir. Bu proje üniversite adaylarına yönelik olarak öğrencilerin soru sorabileceği bir sistemi ortaya çıkarmıştır. Bu soruların cevaplarını ise öğrenciler ve mezunlar vermektedir. Aynı zamanda üniversite öğrencileri ve mezunlar üniversitelerini, fakültelerini, bölümlerini ve hatta şehirlerini objektif bir şekilde anlatmaktadırlar. Bunların dışında üniversite bölümleri hakkında bilgiler, iş bulma olanakları, meslek maaşları, dgs taban puanları, bölüm dersleri gibi birçok bilgiye de buradan ulaşabileceksiniz. Tyt 2022 ve Ayt 2022 için birçok bilgiye de erişebilmeniz mümkün.

Yurtdışı eğitim düşüncesi olan üniversite adayları için de dünyanın en iyi üniversiteleri araştırmalarını takip etmeleri önerilmektedir. Bu anlamda Üniversiteni Tanıt tüm bu istatistikleri paylaşmaktadır. Ayrıca Ösym’den derlenen üniversitelerin taban puanları ve başarı sıralamaları verilerini de bulabilmeniz mümkün. YKS puan hesaplama, dgs puan hesaplama, ales puan hesaplama gibi sınav netlerinizi girerek güncel katsayılarla oluşturulmuş puanlarınızı öğrenebileceksiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı