Sponsorlu Bağlantılar

Traverten ve Doğal Taş Üretimi

Traverten ve Doğal Taş Üretimi

Mermer ve doğal taş alanında on dört yıllık iş tecrübesi bulunan firma, müşterilerine birbirinden farklı ürünlerle dekoratif taşların hizmetini vermektedir.

Traverten ve taş çeşitleri, aynı zamanda dekorasyon taşlarıyla öne çıkan işletme, mozaik, havuz kenarı ürünleri, lavabo ve evye doğal taşları, brick ve opus setler sunuyorlar.

Light traverten doğal taşlarını, renkli mermer ürünlerini satın alabileceğiniz işletme, mozaikler ve kesim çeşitleriyle sizlere hizmet sunmaktadır. Özel ve kaliteli mermerlerle dekorasyon alanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Traverten ve Light Traverten Ürünleri

Traverten çeşitleri arasında, silver traverten, light traverten, noce traverten, rustik traverten, mix traverten ve sarı traverten bulunuyor. Çeşitler arasında tercih edilirken, dekorasyon alanlarının ihtiyaç duyduğu renklerden ve dokulardan yararlanabilir, doğal taşları bu yönde tercih edebilirsiniz.

Light traverten ürünü, blok olarak, döşeme olarak, banyo ve eviyeler için, merdiven yüzeyleri için, mozaik ve tuğla duvar için tercih edilebilmektedir. Farklı alanlarda çeşitlendirilerek ve farklı kesimlerle uygulanarak dilediğiniz alanlarda kullanım için işletme tarafından sunulmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı