Sponsorlu Bağlantılar

Tez Danışman

Tez Danışman

Tez danışmanlık sitesi; yüksek lisans ve doktora öğrencilerine tez yazdırma konusunda danışmanlık verir. Öğrencilerin en sıkıntılı dönemlerinden biri olan tez bitirme aşamasında destek olmaktayız. Tez danışmanlığını uzun süreden yapıyoruz. Bu yüzden bize her zaman güvenebilirsiniz ve bilimsel hizmet alabilirsiniz.

Tez Hazırlama Merkezi

Yüksek lisans ve doktora öğrencilerine bu süreçte hizmet vermekteyiz. Yüksek lisans ve doktora tezi yazdırma konusunda uzman ekibimiz ile yardımcı olmaktayız. Gelen başvurular genelde muhasebe, işletme, ekonomi, finans ve mühendislik bilimleri alanlarında olmaktadır. Tez danışmanlık sitesi amaçlarımızdan birisi de tez hazırlığındaki öğrencilere yardımcı olmaktır. Yardım almak isteyen öğrenciler; literatür taraması, yazım ve düzenleme ile ilgili birçok yazılı örneğe erişmektedir. Ücretli yazım desteği almak isteyen öğrencilere de ekstra hizmet vermekteyiz. İngilizce tez yazdırma işlemleri içinde başvurabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı