Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür Dış Giyim Kombin Seçenekleri

Tesettür Dış Giyim Kombin Seçenekleri

Kombin yapmak tesettür dış giyim için en önemli noktalardan birisidir. Eğer eşsiz kombinler yapmak istiyorsanız bu durumda hangi ürünü kullanacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Eğer seçeceğiniz ürünü bilmiyorsanız bu durumda eşarp ve ayakkabı seçiminde hataya düşebilirsiniz. Bu yüzden öncelikle hangi ürünü kullanacağınızı belirlemelisiniz. Pullu ve kuşak modelli bir ferace kullanacaksanız bu ürünle mutlaka topuklu ayakkabı kullanmalısınız. Babet veya spor ayakkabı kullandığınız taktirde kombin uyumsuz olabilir. Bir başka ürün türü olan trençkot ile kombin yapmak istediğiniz taktirde spor ayakkabı ve kot pantolon tercih edebilirsiniz. Trençkot ile etek pek uyumlu olmayacaktır Bunun gibi basit detaylar ile siz de harika kombinler yapabilirsiniz. Etek ve pantolon ile uyumlu olabilecek dış giyim ürünleri arasından seçim yaparak size en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Ferace Modelleri ile Yapılabilecek Kombin Önerileri

Ferace ile kombin yapmak için ferace modellerini dikkate almak gerekiyor. Spor ve baskılı olan ferace modelleri ile düz renk eşarpları kombin yapabilirsiniz. Bu kombinizi düz beyaz renk spor ayakkabı ile destekleyebilirsiniz. Harika bir kombin oluşturmak bu sayede mümkün olacaktır. Bir diğer kombin önerisi ise özel günler için ideal olan pul payet detaylı feraceler için yapılabilir. Bu ürünün rengine göre aynı renkte bir eşarp tercih edebilirsiniz. Benzer renk tonları da kullanılabilir. Antrasit renk ferace ile pudra renk eşarp kombini gibi bir seçim yapabilirsiniz. Kombini parlak topuklu ayakkabı ile destekleyerek harika bir seçim yapabilirsiniz. Pullu bir ferace tercih edecekseniz ayakkabınızı da buna göre seçebilirsiniz. Parlak ve pul detaylı topuklu ayakkabılar bu anlamda çok sık tercih edilen ürünlerden olmaktadırlar. Siz de bu ürünleri tercih ederek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Kaban ile Uyumlu Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılır?

Eğer kaban ile kombin yapmak istiyorsanız burada ön plana çıkan kombin ürünü ayakkabı olacaktır. Kabanlar ile çizmeler harika kombinler olabilir. Ayak bileği hizasına gelen çizmeler ile aynı renkte kabanları tercih ederek siz de harika tesettür dış giyim kombinleri yapabilirsiniz. Bu kombini çeşitli saat ve kolyeler ile destekleyebilirsiniz. Dış giyim ürünlerinin üstünde kolye kullanmak pek mümkün olmayabilir. Kolyenin zinciri gözükecek şekilde içine giydiğiniz üst giyim ürününün üstüne bu aksesuarları yerleştirebilirsiniz. Bu sayede kabanın arasından gözüken zincir ile ufak bir detay ortaya çıkabilir, şıklığınızı zirveye taşıyabilirsiniz. Ayrıca benzer şekilde yüzükler ile de kombininize ufak dokunuşlar yapmanız mümkündür.

 

https://modamesra.com/tesettur-dis-giyim/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı