Sponsorlu Bağlantılar

Termal Tayt

Termal Tayt

Geniş basenli olmak çoğu kadının problemleri arasındadır. Bu problemi en aza indirebilmek için spor ya da farklı yöntemler tercih edilebilir. Spor yapmaya ya da diğer yöntemlere zaman bulamayanlar termal tayt kullanmayı tercih edebilirler. Termal tayt sayesinde basen, karın, bacak ya da baldır bölümünde istenmeyen görüntüler daha az seviyeye indirilebilir. Termal tayt modelleri uzun süre kullanıldığı zaman etkileri kullanıcılar tarafından gözle görülebilir hale gelir.

 

Korse Seçimlerinde Kumaşın Önemi

Korse modelleri sporcular tarafından çok fazla kullanılır. Bu sayede olası kazalar önlenebilir. Bunun yanı sıra kilo verme amacı olanlarda tayt korse tercih edebilirler. Latex korse modelleri diğer korse seçeneklerinden daha kaliteli kumaşlardır. Daha konforlu kullanım sağlaması nedeniyle daha fazla tercih edilirler.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı