Sponsorlu Bağlantılar

Taşınabilir Evlerle Mutlu Yaşamlar

Taşınabilir Evlerle Mutlu Yaşamlar

Firma insanlara ev rahatlığını yaşatmak amacıyla taşınabilir özelliklere sahip tiny house çeşitlerinin üretimini yapıyor. Bu evlerden satın alan kişiler istedikleri yerlere evlerini kolay bir şekilde taşıyarak mutlu bir yaşam sürebiliyorlar. Aldıkları taşınabilir evleriyle isterlerse İstanbul’da isterlerse Ege bölgesinde bulunabiliyorlar.

Isınma Sorunu Yaşamayan Mobil Evler

Gorgor House firması tarafından üretimi yapılan mobil veya taşınabilir evler ısınma sorunu yaşanmadan yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Model özelliğine veya yaşanacak alana bağlı olarak evlerde klima, elektrikli ısıtıcı, odun sobası veya yerden ısıtma kullanılabiliyor. Tiny house fiyatları ise tercih edilen modele ve ek isteklere bağlı olarak değişebiliyor. Firmanın insanlara konforlu yaşam sürme imkanı tanıyacak 4 farklı modeli bulunuyor. Bunlar duck, soul wood, zaytoz ve verizay oluyor. Bu modeller metre kare ölçümüne bağlı olarak farklı özelliklerde hazırlanabiliyor.

Keyifli Tatiller İçin Taşınabilir Evler

Üretilen taşınabilir ev modeline göre araçlar yardımıyla kolaylıkla taşınabilen evler oluyor. 4 mevsim için kullanıma uygun olan evler keyifli tatilleri beraberinde getiriyor. Kolayca taşınabildikleri için Türkiye’nin pek çok yeri evlerle gezilebiliyor. 1.sınıf işçilikle üretilen bungalov ev fiyatı ise oldukça uygun oluyor. Bu sayede insanlar hayallerine kolayca kavuşabiliyorlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı