Sponsorlu Bağlantılar

Tadı Damağınızda Kalacak

Tadı Damağınızda Kalacak

Saf sepet işletmesinin, müşterilerine Gümüşhane ilimizden sunduğu taze ve sağlıklı atıştırmalıklar, müşterileri tarafından son derece beğenilmektedir.

Kral pestil ürünleri ve cevizli köme ürünleriyle öne çıkan şirket, cevizli köme ve pestil konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Lezzetli Tadımlıklar

Yöre pestil ürünleri, özel karışık kutular olarak gönderilmekte, cevizli kömeler, pestiller ve ballı susamlı çok çeşitli atıştırmalıklarla damak zevkinizi artıracaktır.

Cevizli köme ürünlerini ister yarım kiloluk, ister bir kiloluk kutularda sipariş edebilirsiniz. Ürünler, özel ambalajlarda, sağlıklı ve hijyen kurallarına uygun olarak gönderilmektedir.

Pikolalı köme taze ceviz ve fındığın buluşması olarak karşımıza çıkıyor. Ürünler, gramajı farklı kutularda gönderilmekte, dilenen kadar sipariş edilerek, eşe dosta dağıtılabilmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı