Sponsorlu Bağlantılar

Supermarket Online

Supermarket Online

Halka hizmet sunmak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve bireylerin supermarket ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan Araz Supermarket ile online alışveriş yapmak mümkün.

Her kategoriden ürünlerin yer aldığı, taze gıdaların bulunduğu bu marketten online bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Dışarı çıkmadan online alışverişinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kampanyalar 

Sunmuş olduğu promosyon ve kampayanlardan yararlanarak supermarket online alışverişinizi daha avantajlı hale getirebilirsiniz. Bunun yanında hafsonu fırsatlarını değerlendirerek daha karlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Evinizin tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden kategori seçeneklerinin bulunması supermarket onlayn alışverişinizi daha kolay hale getirecektir. Ayrıca yayınlanan indirim katalogları ile her zaman indirimleri takip edebilirsiniz. Bu doğrultuda ihtiyacınız olan tüm ürünlere indirimli bir şekilde ulaşmış olursunuz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı