Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi Alışveriş Zamanı

Şimdi Alışveriş Zamanı

Alışveriş platformunu sizlere sunan ücretsiz ilan sitesi ile dilediğiniz 0 ya da ikinci el ürüne sahip olacaksınız. Bilgisayar, cep telefonu, fotoğraf makinesi, kamera, ev dekorasyonu, elektrikli ev aletleri, giyim, aksesuar, anne, bebek, kişisel bakım, kozmetik gibi birçok ürün için ücretsiz ilan ver hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Şimdi alışveriş zamanı, ücretsiz emlak sitesi ve alışveriş kategorileri sizleri bekliyor.

Devren ve Toptan Alışveriş

Mağazanızı devren kiralamak ya da ürünlerinizin toptan satışını yapmak istiyorsanız mağaza açabilir ve ücretsiz emlak sitesi devren bölümüne ilan verebilirsiniz. Hobi, oyuncak, kitap, dergi, film, müzik, spor, bahçe yapı market, ofis, kırtasiye, yiyecek ve içecek gibi tüm ürünlerde ücretsiz ilan sitesi farkını yaşayın. Hemen ücretsiz ilan ver ve hemen alıcı bulmanın keyfini yaşayın.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı