Sponsorlu Bağlantılar

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan ve eşsiz manzarasıyla insanı kendine hayran bırakan Sarıyer Kadınlar Plajı, hanımların ilgisini çekmeye devam ediyor. Her gün düzenli olarak temizlenen ve düzenlenen plaj yeni güne yeni misafirlerini bekliyor.

Günü birlik kadın kadına deniz keyfi yapmak için iletişim numaralarından randevu alın. Altınkum Kadınlar Plajı fiziki olarak da tüm korumaya sahiptir. Evresinin özel olarak kapatılması ve tüm personelin kadın olması gelen misafirlerin rahat etmesini sağlıyor.

Kadınlara Özel Plajlar

25 yıldır hizmet veren Detur Derya Turizm firması tüm detaylarla ilgilenerek sizi güzel bir deniz keyfine götürüyor. Yolculuktan başlayan bu serin ve güzel serüven akşam saatlerine kadar sürüyor.

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasından alınan değerli kadın yolcular plaja getirilir. Hafta içi 90-100 TL olup, hafta sonu ise 100 -110 TL arasındadır. Bu ücret tabi olan hizmetler; yolculuk, giriş, masa, sandalye, şezlong ve şemsiyedir. Tertemiz bir deniz için saatler süren yolculuklar yapmanıza gerek kalmayacak. Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı randevuları iletişim numaralarından alınmaya devam ediyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı