Sponsorlu Bağlantılar

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saçlar insanların görünümünde en etkili unsurlardan birisidir. Kel kalmak herkes için önemli bir sorun oluşturmaktadır. Vatanmed saç dökülmesi ve kellik sorunlarında profesyonel çözüm yollarıyla bu soruna kökten çözüm üretmektedir. Hair transplant Turkey merkezi olarak tüm saç dökülmelerinde en etkili sonuçları almak mümkün. Hair transplant İstanbul saçlarınıza yeniden kavuşmanızı sağlamaktadır.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Vatanmed saç ekim merkezinde profesyonel bir ön çalışma yapılarak öncelikle mevcut saçların analizi ve güçlendirilmesi yapılmaktadır. Hair transpalant İstanbul detaylı saç analizinde saçların transfer yapılacağı alanları belirleyerek her bir saç telinin sağlıklı bir şekilde yeni noktalara aktarılmasını sağlamaktadır. Hair transplant Turkey tüm saç dökülmesi sorunlarında etkili yöntemler kullanılarak kendinizi yeniden yaratmanızı sağlıyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı