Sponsorlu Bağlantılar

Rasyonel Tasarım

Rasyonel Tasarım

Rasyonelliğin tasarımla buluşma noktası Mordag Design olmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü üründe farklı bir dokunuş görüyorum. Teknolojinin ürünlerle harmanlanması ve endüstriyel tasarımlar ile hazırlanmış mühendislik harikaları.

Vizyon olarak kendilerine doğanın kusursuzluğunu örnek almışlar ve yaptıkları tasarımlar ile bunu kanıtlıyorlar. Bütün ürünlerinde farklı bir yaklaşım sergileyen Mordag Design yaptıkları birçok tasarımında patentine sahiptir. Mordagdesign.com adresinden ulaşmak bir tık uzakta hayatınıza doğanın kusursuzluğunu davet ettim.

Mete Mordag Kimdir?

Mordag Design’in yaratıcı mühendisidir kendisi. Yaptığı kusursuz ürünler ile kendine hayran bırakıyor gerçekten. Mete Mordag sadece ev ve iş yaşam ürünleri tasarımcısı değil aynı zamanda görme engelli kardeşlerimiz için de harika bir endüstriyel tasarım örneği ortaya koymuştur.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı