Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Özel Dedektif

Profesyonel Özel Dedektif

İnsanların belirli konularda özel bilgi taleplerine karşılık veren ve bu bilgilere ulaşmak için kendilerine özel yöntemler kullanan kişilere dedektif denir. Türkiye’de bu alanda hizmet sunan profesyonel dedektiflik firması, birçok müşterisine destek oluyor. Kişiler, evlenecekleri kişiyi araştırmak isteyebiliyorlar. Bu noktada firmadan hizmet alınabiliyor. Ayrıca, ayrılmak isteyen kişiler, eşleriyle ilgili delil toplamak için yine firmadan hizmet alıyorlar.

Dedektiflik Konuları

Firma, 2006 senesinden beri, faaliyet gösteriyor. Alanında ilk kurulan firma olmasından dolayı, güvenilen bir firmadır. Firma bünyesinde görev yapan özel dedektif tamamen gizlilik içinde ve yasalara uygun olarak hizmet sunuyor. Marka patent, adres tespiti, öğrenci araştırması, şirket araştırması, icra araştırması dahil olmak üzere çok sayıda sorun için firma hizmet veriyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı