Sponsorlu Bağlantılar

Pet Malzemelerinde Kalitenin Adresi

Pet Malzemelerinde Kalitenin Adresi

Evde evcil hayvan beslemek, hem aile bağlarını geliştirme hem de çocukların sorumluluk duygularının geliştirilmesi açısından çok önemlidir. Pet olarak adlandırılan can dostlarının, mamadan bakıma kadar birçok ürüne ihtiyacı olmaktadır. Konunun bilincinde olan juen pet market, tüm ürünlerinde kalite ve sağlığı ön planda tutuyor.

Firmanın sitesinde, evde beslenebilecek tüm hayvan çeşitlerinin, her türlü ihtiyacını karşılayabilecek birinci sınıf ürünler bulunuyor. Firma, online pet shop olarak en güvenilir ürün markalarını, en uygun fiyatlarla ülkenin her noktasına en kısa sürede ulaştırıyor. Firma müşterilerine taksitli ödeme imkanı da sağlayarak, bütçelerinin planlanmasına yardımcı oluyor.

Kedi – Köpek Malzemeleri ve Ürünleri

Firma, kedi – köpek malzeme ve ürünlerinde çok zengin bir çeşitliliğe sahip bulunuyor. Kedi ve köpeklerin yetiştirilmesinde en önemli husus, mama seçimi olmaktadır. Firmanın ürünleri arasında, kedi ve köpeklerin yaşlarına, kilolarına, kısırlık durumlarına ve hareketliliği gibi her türlü özelliğine uygun, en iyi markaların mamaları bulunuyor. Mamaların tümü taze ve hava almayan özel ambalajlarında gönderiliyor.

Firma, mamaların yanı sıra şu ürünleri de müşterilerine sunuyor;

  • Kedi kumu
  • Kedi ve köpek bakım ürünleri
  • Mama ve su kapları
  • Yatak çeşitleri
  • Oyalarken eğiten oyuncaklar
  • Temizlik ürünleri
  • Tasma ve taşıma çantaları
  • Ödül çeşitleri

Firma ürün çeşitliliğinde sınır tanımıyor. Firma pet shop olarak, ürün çeşitlerini, müşterilerinin taleplerine ve yeni çıkan ihtiyaçlara göre arttırarak güncelliyor.

Diğer Pet Malzemeleri ve Ürünleri

Firma, sektördeki diğer petshoplar gibi sadece kedi ve köpek ürünleri satmıyor. Firma ayrıca kuş, balık, tavşan, guinea pig, hamster, gonzales, iguana ve kaplumbağa gibi hayvanlar için de geniş ürün yelpazesine sahip. Bu tür hayvanların ihtiyaç duyduğu özel ürünlerin tümü, firmanın sitesinde yer alıyor.

Diğer Hususlar

Firma, sitesini kullanıcıların aradıkları malzemeleri, arama kriterlerine uygun olarak en kısa sürede bulacakları şekilde tasarlamış. Müşteri memnuniyetini hedefleyen firma, sürekli olarak yaptığı indirim ve kampanyalarla, ürünlerini daha avantajlı koşullarda ulaştırıyor. Siteye üye olunduğunda, söz konusu promosyonlardan anında haberdar olunabiliyor. Ayrıca, arkadaşlarını siteye davet eden müşteriler, bonus kazanarak ürünleri daha da indirimli alabiliyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı