Sponsorlu Bağlantılar

Penapay Nasıl Kullanılır?

Penapay Nasıl Kullanılır?

İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyenler kredi kartları yerine alternatif ödeme yöntemlerini kullanmak isterler. Penapay kartta tam olarak bu ihtiyaç sonucu ortaya çıkartılmış bir sanal kart hizmetidir. Penapay nasıl kullanılır sorusu da sıklıkla sorulan soruların başında yer alıyor. Penapay kartı kullanmak için ilk olarak başvuruda bulunmanız gerekiyor. Ayrıca küçük bir dip not olarak belirtmek gerekir ki Penapay kartı kullanmadan önce herhangi bir bankada hesabınız bulunmalı.

Farklı bir bankada hesabınızın olması yanında aynı zamanda internet bankacılığına da açık olmalıdır. 10, 15, 20, 30, 50 ve 100 Euro olmak üzere farklı kartlardan dilediğinizi satın alarak internette kullanmaya başlayabilirsiniz. Kart satın alma konusunda herhangi bir tereddütünüzün olması durumunda hemen müşteri hizmetlerine bağlanarak yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı