Sponsorlu Bağlantılar

Parlayan Yüzeyler

Parlayan Yüzeyler

Cila denilince herkesin aklına geldiği gibi, bir nevi boya yapılmış ahşap yüzeylere sürülerek pürüzsüz bir görünümde düzgün bir şekilde sürüldüğünde cam gibi olmasını sağlayacağından emin olabilirsiniz. İster ahşap cila, ister sistre cila ya da silim cila tercih edin sonuç yine de iyi olacaktır.

Ahşap Cila Ne İşe Yarar?

Cila, ahşap yüzeylerin olduğundan daha parlak olmasını sağladığı gibi koruyucu görevini de üstlenmektedir. Boya sonrası yüzeye sürülen cila, şeffaf ve ince bir tabaka şeklinde sürülmelidir. Bu işlem yaklaşık olarak 3-4 ay kadar ahşap yüzeylerde kalabiliyor. Bu ince tabaka sayesinde yüzeyler küçük çakıl taşı çiziklerinden de korumaktadır.

Boyayı koruyarak ahşap yüzeyde boyanın ömrünü uzatılmasını sağlar. Firmamızda ahşap cila dışında sistre cila, silim cila da farklı yüzeyler için tercih edilebilmektedir.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı