Sponsorlu Bağlantılar

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü, genel kanının aksine Hristiyan din adamları olan papazların yaptığı bir uygulama değildir. İşinin ehli medyum ve hocalar tarafından yapılan bu işlem bilinenin aksine iyi yönde de yapılabilir. Bu konuda alanında uzmanlaşmış olan ve dokuz yıl Mısır ülkesinde medrese eğitimi görmüş olan Nami hocamızdan yardım alabilirsiniz.

Hangi Amaçlarla Yapılır?

Genellikle arzulanan bir kişiyi kendine bağlama veya onu evine geri getirme amacıyla yapılırlar. Güçlü etkilere sahip bir büyü türü olduğu için mutlaka uzmanlaşmış bir kişi tarafından yapılması gerekir. Günümüzde birçok kişinin farklı amaçlarla bu büyüyü yapmayı vadettiğini görsek de aşk, sevgi, bağlılık ve geri getirme amaçlarıyla yapılması gerekir.

Nasıl Anlaşılır?

Bu büyünün etkisi altında olan kişi, genellikle iç sıkıntısı, yorgunluk veya daralma gibi belirtiler gösterir. Bunun yanı sıra arkadaşları ile veya eşi ya da sevgilisiyle hiçbir sorunu yokken bir anda onlardan uzaklaşabilir. Bunun dışında kusma veya psikolojik sorunlar, diğer büyülerin aksine bu büyünün etkileri arasında yer almaz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı