Sponsorlu Bağlantılar

Özel Okul Farkını Ortaya Koyan Kıyafetler

Özel Okul Farkını Ortaya Koyan Kıyafetler

Tekstil sektöründe 35 yıllık deneyimi olan firma okullar için okul kıyafetleri üretiyor. Bu okullar arasında büyük oranda özel okullar yer alıyor ve firmanın ürettiği kıyafetler sayesinde özel okul farkı ortaya koyuluyor. Firmanın ürettiği ürünler tişört, ceket, pantolon ve hırka gibi ürünlerden oluşuyor. Kıyafetler üzerinde okula ait amblem ve bilgi bulunduğu için kıyafetleri giyen öğrencinin hangi okuldan olduğu öğrenilebiliyor.

Okul Taleplerine Uygun Kıyafet Tasarımları

Firma tarafından üretilen özel okul kıyafetleri okul yönetiminin taleplerine bağlı olarak tasarlanıyor. Yapılan tasarımın ardından üretim aşaması gerçekleştiriliyor ve okulun öğrencileri okudukları okulu yansıtan üniformaları giymeye başlıyorlar.

Öğretmenlere Özel Kıyafetler

Öğrencilere özel kıyafet tasarımının yanı sıra firma öğretmenler içinde okulda kullanıma uygun olacak ve okul kıyafetleriyle uyumlu olan tasarımlar yapıyor. Böylelikle öğrenciler ve öğretmenler aynı detaylara sahip olan kıyafetleri giyerek eğitim hayatına devam edebiliyorlar. Firma öğretmenler için ürettiği kıyafetleri erkek ve kadın öğretmenleri için özel olarak hazırlıyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı