Sponsorlu Bağlantılar

Özel Eğitim Hizmetinde En İyi Eşlikçiniz: RAM

Özel Eğitim Hizmetinde En İyi Eşlikçiniz: RAM

Rehberlik araştırma merkezi olarak da bilinen RAM, devlete bağlı olan bir kurumdur. Devlet ve özel okullarda normal eğitim ve öğretime adapte olamayan bireylerin tespit edilmesini sağlar. Böylece onlar için en uygun özel eğitim ihtiyacının karşılanmasında rehberlik eder.

Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Merkez, alanında uzman bir kadroyla çalışır. Özel gereksinimli çocukların (otizm, dil konuşma güçlüğü, disleksi vb. ) erken tanılama ve gerekli özel eğitim hizmetine en hızlı şekilde kavuşmasını sağlar. Merkezde ram randevu oluşturarak RAM raporu hizmetinden faydalanabilirsiniz. Merkezin verdiği diğer ücretsiz hizmetler ise şunlardır: Eğitim ve terapi takibi ile özel eğitim yönlendirmesidir. Bunun yanında sizlerin her zaman yanınızda olmayı ilke edinen rehberlik ve araştırma merkezi sizlere 7/24 iletişim kurma imkanı da sunuyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı