Sponsorlu Bağlantılar

Otel Hizmet Programı

Otel Programı

2003 tarihinden beri teknoloji alanında hizmet veren firma 2010 yılı itibariyle üretmiş olduğu otel programı ile hizmet veriyor. Bulut alt yapısına sahip olarak hazırlanan bu program sayesinde otel sahiplerinin otellerini daha kolay bir şekilde yönetmesine yardımcı oluyor. 10 yıllık geçmişe sahip olan program 2020 yılı itibariyle de yurt dışı pazarında yer alıyor.

Otel Programının Otel Sahiplerine Sağladığı Kolaylıklar

Program otel sahiplerine pek çok kolaylık sağlıyor. Bu kolaylıklardan en önemlisi otel yönetiminin zaman kaybına neden olmadan yapılabilmesi oluyor. Bunun yanı sıra program odalara kolay bir şekilde rezervasyon yapılmasını sağlıyor.

Buna ek olarak otel yönetiminde sıklıkla karşılaşılan dolu odaya rezervasyon alma durumunu ortadan kaldırıyor. Program sayesinde rezervasyon onayları ve müşterilerinin sms yöntemi ile bilgilendirilmesi gibi işlemler sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Bulut tabanlı program aynı zamanda kanal yönetimi, kimlik bildirimi, ön büro yönetimi, müşteri ilişkileri ve arka büro yönetimi gibi modüllerden de oluşuyor. Bu sayede programa sahip olan kişiler tüm bu modülleri tek tek satın alma yerine otel programıyla her birine sahip olabiliyorlar.

Otel Programına Sahip Olmak İçin Ödenmesi Gereken Fiyatlar

Otelleri için geliştirilen otel programını kullanmak isteyenler fiyat listesi sayesinde hangi şartlarda programa sahip olabileceklerini görebiliyorlar. Otel programı paketleri oda sayısına bağlı olarak ücretlendiriliyor. 1-10, 11-20, 21-30, 31-40, 41-50 ve 51 üzeri odalar olmasına göre fiyatlandırma yapılıyor. Fiyatlar ise 24 Euro’dan başlıyor. Otel programını deneyimledikten sonra satın almak isteyenler ise demo talebinde bulunabiliyorlar.

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı