Sponsorlu Bağlantılar

Ortodonti Tedavisi Fiyatları

Ortodonti Tedavisi Fiyatları

Diş hekimliği, estetik sorunların çözümünü de yapmaktadır. Çarpık diş ve çene düzensizliğinin tedavisiyle ilgilenen diş hekimliği branşına ortodonti denilir. Merkez bünyesinde görev yapan, uzman ortodontist hekimler, hastaların sorunlarını en doğru şekilde çözüme kavuşturuyorlar. Merkez, uzman hekimleri ve teknolojik altyapıyı bir araya getirmesi sayesinde en iyi sonuçlara ulaşabiliyor.

Ortodonti Fiyatları

Dişlerin düzelmesi için, dişlere braket denilen aparat takılır. Metal braket, yıllardan beri, en fazla kullanılan türdür. Ancak, estetik kaygıları ön planda tutanlar, Porselen Braket, Linguel Braket veya Şeffaf Plak Tedavisi arasında seçim yapabiliyorlar. Merkezde tüm bu uygulamalar, başarıyla yapılıyor. Tedavi olmak isteyenler, ortodonti fiyatları ve tedavi hakkında merak ettikleri diğer konular için merkezi arayabilirler.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı