Sponsorlu Bağlantılar

Öğrenciliğin Keyfini Çıkarın

Öğrenciliğin Keyfini Çıkarın

Zamanında farkına varamasak da öğrencilik hem tek sorumluluğun dersler olması hem de yaşın gereği olarak enerji dolu olunması sebebiyle hayatın en iyi dönemlerinden birisini oluşturuyor. Özellikle üniversite yıllarında gençler, yaşam sorumluluğunu almaya ramak kalmışken rahat ve konforlu ortamlarda günlerini geçirmek istiyorlar. Kıbrıs Lefkoşa öğrenci yurtları açısından yeni bir konseptle tanışıyor. Öğrencilerin her türlü ihtiyacının dikkate alındığı firmanın Lefkoşa Öğrenci Yurtları sizlere evinizin rahatlığıyla konforu birlikte sunuyor.

Şehrin Tüm İmkanları Elinizin Altında

Bu yurt, tüm üniversitelere yakın ve otobüs duraklarının yanında bulunuyor. Yurt, mutfak ve banyoya sahip 34 adet balkonlu odasıyla Lefkoşa yurt ihtiyacının giderilmesine katkı sağlarken öğrencilere de hayatlarının bu özel çağında rahatlık ve konforu bir arada sunuyor. Ziyarete gelen ailelerin de bir hafta süreyle ağırlanabildiği bu yurtlar yeni misafirlerini bekliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı