Sponsorlu Bağlantılar

Nitelikli Yapılarda Nitelikli Uygulamalar

Nitelikli Yapılarda Nitelikli Uygulamalar

İnşaat sektörü en hızlı gelişen ve sürekli değişen bir sektör olarak farklı alt başlıklarda süregelirken yalıtım alanında da bu yenilikler devam etmektedir. Bu alanda yılların tecrübesini son yeniliklerle birlikte sürdüren firma nitelikli yapılarda nitelikli uygulamalar yaparak yapıların güvenilir, sağlam ve modern tasarımlarına imza atıyor.

Su Yalıtımı

Firma kimyevi karışımlarla ürettiği su yalıtım malzemeleri ile yapılarda kapilarite, sızma veya yoğuşma nedeniyle oluşan sızıntıların engellenmesini sağlıyor. Kalite ve garanti kapsamında olan ürünü köster ile bu anlamda tam koruyuculuk sağlıyor. Bitum ve pur esaslı olan ve 100/100 elastik bir malzeme olan köster su yalıtımı ile su sızması sonlandırılıyor. likit ve toz halinde satılan köster yalıtım malzemesi ile yapılar uzun ömürlü ve mevsimsel etkilerden izole ediliyor.

Dış veya iç cephelerde kullanılacağı gibi mukavemet sağlaması açısından çimentoya katılan harç olarak önerilen köster yıldırım tozu yalıtımda çığır açmış durumda. Firma Ulus Ankara’dan hizmet vermekte ve ürünlerini internette yer alan adresinde sergilemektedir. Tercih edilen yapı yalıtım malzemeleri ile yapılarda değişime sizde firma ürünlerini kullanarak ayak uydurun.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı