Teknoloji

Netmarble’ın BTS Universe Story oyunu iOS ve Android cihazlara açıldı

BTS Universe Story, BTS WORLD mobil oyununun global başarısını takiben Netmarble ve global süper yıldızlar arasında ikinci işbirliğidir. Uygulama BTS Evreninin 3D taranmış karakterlerini içerir, oyuncuların var olan BTS Evreni temel alınan hikayeleri keşfedip, grubu içeren kendi hikayelerini oluşturup paylaşmalarını ve diğer oyuncularla etkileşime girmesini içeriyor.

İnteraktif sosyal oyun, bir seçeneği seçmenin farklı sonuçlara sebep olmasıyla oyuncuların oyun içindeki hikayelerin oluşturulma ve gelişimine direkt olarak katılmalarını sağlıyor. BTS Evreni baz alınan çeşitli hikayelerle, BTS Universe Story oyuncuların oyun içi üretim araçlarıyla kendi hikayelerini kolayca oluşturabilecekleri “Hikaye Oluşturma” modu ile beraber oyuncuların var olan hikayelerde seçimler yaparak, hikayeyi şekillendirebileceği “Hikaye Oyna” modunu sunuyor.

Oyun ayrıca oyuncuların kıyafet ve aksesuar toplayarak BTS Evreni karakterlerinin stillerini değiştirebileceği “Koleksiyon” modu ile beraber, kendi özelleştirdikleri karakterlerin AR resimlerini çekmeyi sağlayan bir özellik sunmakta.

BTS Universe Story oyununun yayınlanmasını kutlamak için Netmarble 30 Jewel ödüllü 7-gün günlük giriş etkinliğini duyurdu. Ek olarak, oyuncular diğer oyunculardan belirli “Like” alan hikayeler oluşturarak Logo Tişört veya Hikaye Oluşturma Teması elde edebilir. Ön kayıt yaptırmış olan oyuncular ayrıca bir grup üyesinin bir kostüm setinin biletini veren Ön-kayıt Özel Seçiciyi ödül olarak alırlar.

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı