Sponsorlu Bağlantılar

Multipl Skleroz Hakkında Bilgi Verici Sayfa

Multipl Skleroz Hakkında Bilgi Verici Sayfa

Web sitesinde insanlarda yaygın olarak görülen sinir sistemi hastalığı multipl skleroz hakkında bilgiler veriliyor. İnsanların yaşam kalitesini düşüren bu hastalığın nedenleri, çeşitleri ve teşhisine dair pek çok bilgi paylaşılıyor. İnsanların bilgilenmesini amaçlayan sayfada ayrıca ms ile yaşamak hakkındaki detaylar yer alıyor.

MS Olan Kişilerin Verdikleri Tepkilere Dair Bilgiler

MS hastalığına dair pek çok detayın yer aldığı sayfada hastalığa yakalanan kişilerin tepkilerine dair bilgiler de veriliyor. Öfke, pazarlık, reddetmek, depresyon ve kabullenme evrelerinden oluşan tepkilerin detayları insanların bu hastalığı nasıl kabullendiği yönündeki soruları cevaplıyor.

İnsanları MS hakkında bilgilendirmeye çalışan web sitesindeki içerikler hakkında insanların yorum yapması imkanı buluyor. Ayrıca hastalığa dair merak edilenler site yöneticilerine iletilebiliyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı