Sponsorlu Bağlantılar

Muhasebe yazılımı

Muhasebe yazılımı

Bulut Muhasebe; mobil uygulama geliştirilmesi, kişilere özel şekilde web sitelerinin yapılması, muhasebe programı hizmetlerini, şirket içinde kullanılmakta olan araçların geliştirilmesi ya da halihazırda var olan yazılımların bakımlarının ve geliştirmelerinin yapılması konusunda kişilere destek veren bir muhasebe yazılımı firmasıdır. İsteğe bağlı şekilde kendi bünyelerindeki ürünlere özel geliştirmeleri yapabilirler veya aklınızdaki fikirlerin hayata rahat şekilde geçmesini sağlarlar.

Bulut Muhasebe Programı

Bulut Muhasebe programı, muhasebe dosyalarınızı buluta taşımanızda aktif bir biçimde yardımcı olan bir bulut yazılım sistemidir. Bulut muhasebe programı ile dosyalarınızı rahatça taşıyabilirsiniz. Bulut Muhasebe; kurucusu olan Onur Geneş projelerini başlatmış olup, kendisinin de önderliğinde yer alan şekilde sürdürülen projelere devam ettirilmektedir.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı