Sponsorlu Bağlantılar

Mp3 indir

Mp3 indir

İnsanlar en sevdikleri sanatçıların şarkılarını ücretsiz olarak indirmek ve cep telefonlarında veya bilgisayarlarında dinlemek istiyor. Web sitesi bu amaca hizmet eder ve farklı kategorilerden şarkıları ücretsiz olarak indirme imkanı sunar. Bunu yapmak için, kullanıcıların sayfada sevdikleri şarkıyı seçmeleri ve MP3 indir düğmesini tıklamaları gerekir.

Türkçe şarkılar

İnsanlara web sitesinden Türkçe şarkılar indirme fırsatı sunuyor. Türkçe şarkılar kategorisine tıkladığınızda, A’dan Z’ye harfler listelenir ve kullanıcılar sanatçılardan istedikleri şarkıları bu harflerle kolayca indirebilirler. Şarkının sahibi, albüm bilgisi, boyutu ve ne sıklıkta indirildiği hakkında bilgi de alabilirsiniz. İsterseniz şarkı hakkındaki yorumlarınızı da paylaşabilirsiniz.

İndirilebilecek diğer şarkılar

Türk şarkılarına ek olarak, vahşi şarkıları indirme imkanı da sunuyorlar. Yabancı sanatçıları dinlemek isteyenler bu şarkılar arasından seçim yapabilir. Ayrıca şarkıları hit ve sanatçılara göre inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Zehra Gülüç – Cennetten Çiçek İndir ve Ece Mumay – Galaksi İndir şarkılarını da arşivinize indirebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı