Sponsorlu Bağlantılar

Modern Diş Tedavi Merkezi

Modern Diş Tedavi Merkezi

Salgın hastalık tehdidinin artması ile birlikte diş hekimliği konusu da ciddi anlamda önem kazandı. Temizlik kuralları açısından maksimum seviyede tedbir alan klinik, maske, mesafe ve el temizliği konularına dikkat etmektedir. Diş etlerinde meydana gelen problemler, genetik nedenler dolayısıyla dişlerdeki eğrilikler ve çürükler hizmet programı içerisinde yer alıyor. Güncel diş dolgu ve kaplama tedavi yöntemleriyle daha sağlıklı çözümler bir araya getiriliyor. İmplant fiyatları çenenin yapısı, protez sayısı ve işçilik gibi seçeneklere göre değerlendirilmektedir. Diş doktoru Sn. Ceylan ERGUL  25 Yıllık tecrübesi ile implant ve estetik konusunda uzmanlaşmıştır.

Protez Dişler Vücut İle Uyumlu

İmplant, yeni nesil sabit diş tedavi yöntemidir. Protez dişlerin çeneye monte edilmesiyle oluşturulan tedavi yöntemidir. Bu yöntemde çeneye yivli dişlerin yuvaları monte edilmektedir. Dijital çözümlere sahip klinik, ağız yapısını genel anlamda incelemektedir. Bu incelemenin genel amacı çene yapısının implant için uygun olup olmadığını belirlemektir.

Ortodonti Çözümleri Bu Adreste

Gülüş estetiğine sahip olmayan hastalar için de bu klinikte tedavi yöntemleri bulunuyor. Lamine yani seramik kaplama diş yöntemleri, özellikle çarpık dişlerin güzel görünümünde etkilidir. Ortodonti konusunda da klinik güncel ve modern tedavi yöntemleri sunuyor. Dişlerin tellenmesi, eğri dişlerin veya aralıklı dişlerin daha güzel bir şekilde görünmesi ortodonti hekimleri tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Kaplama işleminin pratik yöntemlerle gerçekleştirildiği diş dünyasında zirkonyum kaplama fiyatları metalli veya metalsiz şekilde sınıflandırılmaktadır. Porselene benzeyen bu kaplamayla ilgili konularda siteyi her zaman arayabilirsiniz.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı