Sponsorlu Bağlantılar

Mobilya Kulpları

Mobilya Kulpları

 

Zamak kulplar, onu çok modern kılar ve her türlü mobilya kılıfında kullanılabilir. Sıklıkla her yerde bulunur ve yaygın olarak kullanılır. Temizlemesi çok kolay olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Nemli veya kuru bir bezle kolayca temizlenir. Oldukça zarif tasarımları ve görünümleri ile mobilya dekorasyonu olarak hizmet vermektedir. Birçok farklı şık tasarıma sahiptir ve farklı boyutları sayesinde her yere rahatlıkla sığabilir.

 

Alüminyum kulplar, darbelere ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir. Kaliteli olmasına rağmen dış etkilere karşı zayıf bir yapıya sahiptir. Müşterilerimize kutu içerisinde gönderilmekte olup, kutu içerisinde montaj için yardımcı cihazlar olan vidalar yer almaktadır. Bu nedenle bu tür mobilya kulpları ürünlerinden uzak durmanız hem sizin hem de ürünün yararınadır.

 

Su ve sıvı gibi maddelerle temas ettiğinde yüzeyde aşınma ve oksidasyon gibi ikincil etkiler oluşur ve bu da ürünün şıklığını olumsuz etkiler. Ayrıca su ile teması ürünün renklerinin solmasına neden olur. Bu gibi durumlarda ürünleri korumanızı ve iletişime geçmemenizi rica ederiz. Kolay montajı ile evlerinizde ve iş yerlerinizde son derece modern ve şık görseller ile müşterilerinize hiçbir çaba sarf etmeden sunar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu