Sponsorlu Bağlantılar

Minivan Expres ile Ekonomik ve Güvenli Taşımacılık

Minivan Expres ile Ekonomik ve Güvenli Taşımacılık

Çelikor Lojistik’in vermekte olduğu minivan express hizmeti ile nakliyesi yapılacak yükler güvenli bir taşımacılık sonunda zamanında adresine ulaşıyor. Modern ve son model araçlar ve işe uygun ekipmanlarla profesyonel hizmet anlayışı bir araya gelince müşterilerin memnuniyeti garanti ediliyor. Firmanın konteyner kiralama ve konteyner depolama hizmetleri de bulunuyor.

Araç Takip Sistemi ve Müşterilerin Bilgilendirilmesi

Firmanın taşımacılıkta kullandığı donanımlı araçlarda araç takip sistemi bulunur. Bu sistemlerle araçlar yurt içinde ve yurt dışında takip edilebilir. Böylece yükün durumu ve yeri hakkında müşterilere tam bilgi verilebilir.

Eğitimli Çalışanlar ve Uzman Şoförler

Çelikor Lojistik çalışanları üst düzey bir hizmet sağlanması için gerekli eğitimleri alır. Müşteri memnuniyetinin önemi hakkında bilgilendirmeler yapılır.

Şoförler ekspres taşımacılık alanında deneyimli ve uzmanlık sahibi kişilerdir. Son teknoloji ile donatılmış araçlar uzman çalışanlarla birlikte başarılı işlerin çıkmasına imkan verir.

7/24 Müşteri Desteği

Firma ile iş yapmak isteyen müşteriler nakliye öncesinde ve nakliye sonrasında firma çalışanlarından her zaman bilgi alabilir. Araç takip sistemleri ile elde edilen bilgiler müşterilerle paylaşılır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı