Sponsorlu Bağlantılar

Minecraft

Minecraft

İlk sürümü İsveçli Markus Persson tarafından 13 Haziran 2009 yılında geliştirilen oyunun, 2011 yılında Mojang tarafından tam sürümü yayınlanmıştır. Bu oyun 2014 yılına gelindiğinde ise Microsoft tarafından satın alınmıştır. Minecraft küplerle tasarımlar yapmaya imkan sağlayan bir oyundur. Ayrıca minecraft, dünya tarihindeki en çok satan oyundur. 96 farklı dil desteği bulunmaktadır.

Minecraft Premium Nedir?

Minecraft premium, oyun içerisinde yer alan çok oyunculu sekmesindeki sunuculara girilmesini sağlar. Minecraft premium satın aldığınız zaman ayrıca istediğiniz sunuculara girebilir hem kendinize özgü bir görünüş hem de kendinize özgü bir kullanıcı adı oluşturabilirsiniz. En önemlisi de e-posta ve şifrenin bilinmeden kimsenin hesabınıza giremiyor olmasıdır.

Minecraft Premium Nasıl Satın Alınır?

Minecraft Premium satın almak için sitede bulunan ürünlerden biri seçildikten sonra ödeme işlemi tüm kredi ve banka kartları aracılığı ile sağlanmaktadır. Satın alınan ürünler ile ilgili bilgiyi “siparişlerim” sekmesinden veya e-mail adresinize gelen mesaj içeriğinden görebilirsiniz. Satın alınan ürünlerde ömür boyu garanti sağlayan “minecraftcim” internet sitesinden güvenli bir alışveriş gerçekleştirmeniz mümkün.

Site üzerinden üç farklı ürünün satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar; Blaze Premium, Ghast Premium ve Gardiyan Premium’dur. Bu ürünlerden üçü içinde ömür boyu garanti fırsatını bu internet sitesi size sağlamaktadır. Blaze Premium ürünü satın alındığında premium sunucularına giriş yapılabilir ancak; kullanıcı adı, görünüş, e-mail adresi ve şifre değiştirilemez.

Ghast Premium ürünü satın alındığında premium sunucularına giriş yapılabilir, kullanıcı adı, görünüş ve şifre değiştirilebilir. Ancak; e-mail adresi değiştirilemez. Gardiyan Premium ürünü satın alındığında ise premium sunuculara girilebilir, kullanıcı adı, görünüş, e-mail adresi ve şifre değişikliği yapılabilir. Ayrıca hediye olarak pelerinde çıkabilir.  Bu internet sitesinin müşterilerine 7/24 aktif destek sağlıyor oluşu da oldukça önemlidir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı