Sponsorlu Bağlantılar

Mersin Ortopedi Doktoru

Mersin Ortopedi Doktoru

Mersin ilinde hizmet veren ortopedi doktorları, hastaların iskelet ve kas sisteminde doğuştan meydana gelmiş olan ya da sonradan oluşan tüm hastalıkları teşhis eder, inceler ve tedavilerini gerçekleştirmektedir. Mersin ortopedi alanındaki doktorlar genel olarak, hastaların şikayetlerini en iyi şekilde dinler ve analiz eder. Akabinde ise hastaların ortopedik açıdan fiziki muayenesini gerçekleştirmektedirler.

Yatış olması gereken durumlarda hastalar hastaneye yatırılır ve tedavi süreçlerine en iyi şekilde ve uzman doktor tarafından yakından takip edilir. Hastanede yatış sürecinde gerekli tüm tahliller ve tetkikler yapılır. Tahlil ve tetkiklerin sonuçlarına bakarak doğru bir tanı konulduktan sonra ise tedavi süreci belirlenmektedir. Gerekli olduğu durumlarda Mersin ortopedi doktoru doğuştan gelen ya da sonradan oluşan iskelet bozukluklarında da bir tedavi yöntemi uygulamaktadır.

Aynı zamanda protez yapımı, kopan vücut uzuvlarını dikmek, gerekli olan durumlarda vücudun bir bölgesinden başka bir bölgesine kas, kemik ve de deri doku nakillerini yapmaktadırlar. Mersin bölgesinde hizmet veren en iyi ortopedi uzmanlarından olan Doktor Fatih Kemal Doğan, özel kliğinde hastalarını tedavi etmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı