Sponsorlu Bağlantılar

Medyumalihoca.net

Medyumalihoca.net

Günümüzde medyum mesleği büyük bir çoğunlukla internet ortamında yürütülüyor. Birçok insan medyum hocaların bulunduğu mekanlardan ziyade internet ortamından ulaşarak büyü yaptırıyor ve büyüler hakkında gerekli bilgileri alıyor. İnternet ortamında büyü talepleri ve bilgilendirme de daha rahat oluyor. Ayrıca iletişim bu yolla da daha iyidir.

Büyü Seçenekleri

İletişime geçtikten sonra Almanya büyü yapan hocalar ve diğer medyum hocalar ilk önce büyüyü yaptırmak isteyen kişiyi dikkatlice dinliyor. Kişinin isteklerine göre büyüyü belirliyor. Burada hoca hangi büyü daha etkili olursa o büyüyü öneriyor.

İnsanların ihtiyaçlarına en iyi hitap eden büyü hangisi ise o büyü öneriliyor. Medyum Ali hoca havas ilmi gibi birçok büyü ilmine sahip olduğu için bu tarz durumlarda daha sağlıklı büyüleri öneriyor. Medyum ali hoca web sitesinden Ali hocaya ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı