Sponsorlu Bağlantılar

Medyum Behçet Rüyada Akrep Görmeyi Yorumluyor

Rüyada Akrep Görmek Ne Anlama Gelmektedir ?

Rüyada akrep görmenin birçok anlamı vardır. Rüyada akrep görmek çok tehlikeli bir şeye alamat etmektedir. Yakınınızdaki birisinin size ihanet edeceğini ima ediyor olabilir. Rüyada gelinlik giymek yakınınızdaki birisinin sizin kısmetininz olabilecğei anlamına gelmektedir. Yakınınızdaki kişileri tekrardan değerlendirmeniz gerekebilmeniz gerekmektedir. Belkide kısmetiniz sizin yakınınızdadır ancak siz bunu göremiyorsunuzdur.  Rüyada yumurta görmek yakın bir zamanda tanıdığınız birisinin tavuk çiftliği olacağı anlamına gelmektedir. Bu sebepten dolayı yakınınızdaki kişilerin ticari bir atılımı olup olmayacağını onlar ile görüşebilirsiniz.

Rüyada akrep görmek, yakın bir zamanda çok iyi tanıdığınızı zannettiğiniz birisi tarafından ihanete uğrayacağınızıi bu kişinin hiç bilmediğiniz taraflarını işaret etmektedir. Rüyada gelinlik görmek yakın bir zamanda ya sizin ya da tanıdığınız birisinin evleneceğine işaret vermektedir. Etrafınızdaki birisinin evleneceği ve huzura ereceğini uyarıyor olabilmektedir. Rüyada yumurta görmek yakında etrafınızdaki birisinin ticarete açılacağı ve ticaret sayesinde çok iyi paralar kazanacağını ima etmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı