Sponsorlu Bağlantılar

Marka İzleme Yazılımı

Marka İzleme Yazılımı

Markalar ilgili faaliyet alanlarında işlevlerini sorunsuz yerine getirmek için daima özgünlüğünü korumalıdırlar. Bunu yapmanın yoluyla hukuki alandaki adımların atılarak gerekli hakların alınmasıdır. Tescil işlemleri bunu bir ölçüde yerine getirir.

Ancak yine de süreci takibi bu noktada oldukça önemlidir. Çünkü ilerleyen zamanlarda farklı türden girişimler ilgili markanın özgünlük konusundaki durumunu ihlal edebilir. Marka izleme yazılımı yeni ve haksız girişimleri en kısa sürelerde fark edebilmek için tasarlanmış sistemlerden biridir.

Bu sistem sayesinde benzerlikle kurulan diğer markalar tespit edilir ve hukuki kapsamda ne gerekiyorsa ona yönelik çalışmalar yapılır. Bu site üzerinden iletişime geçilebilen bu firma bünyesinde marka izleme yazılımlarıyla girişimciler destekleniyor.

Marka İzleme ve Marka Koruma 

Bu yazılım sayesinde benzerlikle tasarlanmış ve tescile hazırlanan markaların girişimleri önlenebiliyor. Doğru zamanda müdahale için gerekli şanslar elde edilebilir.

İlgili kurumlara başvurarak haksız şekilde patent almaya çalışan girişimcilerin önüne geçilebiliyor. Firmayla kolayca her zaman iletişime geçilerek marka haklarının korunması kapsamında neler yapılabilir buna yönelik istişareler gerçekleştirilebiliyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı