Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Liposuction Yaptıranlar

Lazer Liposuction Yaptıranlar

 

Ankara liposuction işlemi yaptıran çok sayıda insan, aldıkları bu hizmetten son derece memnun kaldıklarını belirtmektedir. Normal liposuction işlemi, lazer ile ulaşmanın mümkün olmadığı ve yağ miktarının aşırı fazla olduğu durumlarda kullanılmaktadır. Bu yöntem sayesinde vücutta fazla olan yağlar kanüller sayesinde atılmaktadır.

 

Meme Büyütme Nedir?

 

Meme büyütme işlemi son dönemlerde kadınlar arasında oldukça yaygın hale gelen durumlardan biridir. Küçük göğüslü olan ya da göğüsleri yeteri kadar estetik görünüme sahip olmayan kadınlar tarafından başvurulan yöntemlerden biri olan Ankara meme büyütme işlemi kısa ve acısız bir operasyon ile gerçekleştirilmektedir.

 

Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

 

Ankara meme büyütme operasyonu yapılırken öncelikle kişinin memelerinin mevcut durumunun fotoğrafları çekilmektedir. Bu fotoğraflar daha sonra 3D tasarım programlarına yüklenerek yapılması gerekli olan değişikler belirlenmektedir. Operasyonun tüm ön hazırlık süreçlerinin tamamlanmasının ardından uzman ekip tarafından büyütme işlemi gerçekleştirilmektedir. Ankara meme büyütme operasyonu yaptırmak isteyen kişilerin çekincelerinden biri de bu operasyonu erkek doktorların yapmasıdır. Ancak bu hassasiyet dikkate alındığından dolayı pek çok estetik merkezinde bu işlem kadın doktorlar tarafından yapılmaktadır.

 

Meme Büyütme Fiyatları

 

Meme büyütme operasyonu ile ilgili net bir rakam belirtmek mümkün değildir. Zira bu hizmeti veren çok sayıda estetik merkezi bulunmaktadır. Üstelik yapılacak olan işlemin niteliği de fiyat konusunda belirleyici olan unsurlardan biridir. Ancak Ankara meme büyütme hizmeti almaya karar veren kişiler, fiyattan önce doğru bir estetik merkezi seçmeye odaklanmalıdır. Zira estetik işlemler oldukça hassasiyet ve deneyim gerektiren işlemlerdir.

 

Liposuction Nedir? Nasıl Yapılır?

 

Ankara liposuction işlemi vücutta bulunan fazla yağların meydana getirmiş olduğu görüntü bozukluklarının giderilmesi ve daha estetik bir görüntü sağlanması açısından başvurulan bir yöntemdir. Bu yöntemde bir yandan lazer ışınları ile deri altında bulunan yağ tabakaları eritilip tahliye edilirken; diğer yandan da radyo frekans dalgaları sayesinde vücudun gerdirilmesi sağlanmaktadır. Doğal yollar, diyetler ve spor gibi yöntemler ile fazla yağlarını yakmayı başaramayanlar açısından bu yöntem en kesin çözümdür.

 

Lazer liposuction Yaptıranlar

 

Liposuction ile lazer liposuction arasında temelde çok fazla farklılık yoktur. Her iki yöntemde de fazla yağların eritilmesi ve yağ yakma işleminin gerçekleştirildiği bölgelerdeki derinin gerdirilmesi sağlanmaktadır. Ancak lazer yöntemi yağ miktarının daha az olduğu durumlarda başvurulan bir yöntemdir. İnternette Ankara liposuction işlemini lazer ile yaptırmış olan çok sayıda insana ulaşabilme ve deneyimlerini okuyabilme olanağı vardır. Bu sayede lazer liposuction yaptıranların deneyimlerinden yararlanmak ve bu doğrultuda bir yol çizmek mümkündür.

 

Karın germe Nasıl Olur?

 

Karın germe işlemi, karın bölgesinde doğum ya da fazla kilo gibi durumlardan kaynaklanan gevşemelerin giderilmesi ve karın bölgesinin daha estetik bir görünüme kavuşmasını amaçlamaktadır. Ankara karın germe operasyonu sayesinde bu bölgede bulunan yağ kütlelerinin alınması ve karın bölgesinde bulunan derinin gerdirilmesi mümkündür. Karın üst bölgesinde yer alan bir çizgiden atılan milimetrik kesikler ile yapılan bu operasyon son derece kolay ve acısızdır.

 

 

Karın Germe Ne kadar Sürer?

 

Ankara karın germe operasyonu genellikle 1 ila 2 saat arasında bir zaman diliminde sonlanmaktadır. Karın germe ve daha estetik bir yapıya sahip olmak açısından en kısa sürede etki veren yöntem de budur. Ancak operasyon sonrasında kısmi morluklar ya da izler meydana gelebilir. İlk gece ağrı kesiciler ile dengelenebilecek derecede ağrılar görülebilir. Bunlar basit semptomlardır. Ankara karın germe operasyonundan 2 hafta sonra ise tamamen iyileşme gerçekleşmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı