Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyonu Nasıl Yapılır?

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon işlemleri tüm dünyada kabul görmüş aynı zamanda bayanlar ve erkekler tarafından tercih edilen kılların yok edilme işlemidir.  Bu işlemi gerçekleştirmeden önce mutlaka koruyucu gözlükler takılmalıdır. Göze zarar gelmemesi için uygulanan bu yöntem aynı zamanda lazer ışınlarının göz üzerinde herhangi bir sorun oluşturmaması için de tercih edilmelidir.

Lazer epilasyon işlemleri Halkalı lazer epilasyon firmaları tarafından sıklıkla yapılan aynı zamanda müşterilerin memnuniyet oldukları operasyonlardır.  Aynı zamanda Halkalı lazer epilasyon fiyatları açısından da yine müşterilerin tercih etmiş olduğu firmalar arasında yer almaktadır.  Bu işlemleri gerçekleştirmeden önce randevu alınarak cilt tipi belirlenmelidir.

Cilt tipine uygun olacak makineler kullanılmalı aynı zamanda kaç seans uygulanacağı net olarak belirlenmelidir.  Buna bağlı olacak şekilde Halkalı lazer epilasyon firmaları bir fiyatlandırma çıkararak müşteriyi bilgilendirir.  Bu bilgilendirme doğrultusunda bir program oluşturulur aynı zamanda ödeme tablosu çıkartılır. Ödemeler öncesinden yâda işlemler bittikten sonra senet yapılarak da sağlanabilmektedir. Bunun için firmalar ile görüşme sağlamak mümkün olmaktadır. En doğru bilgiyi firmanın kendisi verecektir.

Lazer Epilasyon

Tüm vücuda uygulanan işlemler olduğundan dolayı Doktor kontrolünde aynı zamanda sertifikalı Uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi gereken uygulamalardır. Küçükçekmece lazer epilasyon yapan firmalar tüm cilt tiplerine uygun olacak şekilde makinelere sahiptir. Aynı zamanda alanında uzmanlaşmış ve tecrübeli kişiler tarafından tüm lazer epilasyon işlemlerini güvenle sağlamaktadır.  Bu işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan tüm izinler alınmalı aynı zamanda eğitimsiz kişiler çalıştırılmamalıdır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon işlemleri erkeklerde genellikle yüz bölgesinde ve göğüs bölgesinde tercih edilmektedir. İhtiyaç doğrultusunda tüm vücut içinde lazer epilasyon işlemi gerçekleştirilebilir.  Bayanlarda genellikle bikini bölgesi ve Koltuk altları için lazer epilasyon işlemlerini tercih ederler.  Küçükçekmece lazer epilasyon firması tüm vücut üzerinde lazer epilasyon işlemlerini gerçekleştirerek pürüzsüz bir cilde kavuşun olması için gerekli olan tüm adımları atmaktadır.

Bahçeşehir lazer epilasyon yaptırmadan önce minimum 1 ya da 2 gün öncesinden operasyonun yapılacağı yer jilet ile temizlenmelidir.  Bunun amacı Kıl köklerini olabildiğince kalınlaştırmak tır.  Kalınlaşan kıl kökleri lazer epilasyon aletini atmış olduğu ışınlara daha kolay karşılık verir.  Bundan dolayı kısa süre içerisinde tüm tüylerden ve kıllardan kurtulma durumu söz konusudur.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları Küçükçekmece lazer epilasyon firması aynı zamanda Bahçeşehir lazer epilasyon firmalarının yapmış olduğu kampanyalar ve indirimler doğrultusunda belirlenmektedir.  Kaç seans alınacağı aynı zamanda hangi makine ile işlem yapılacağı yine fiyatlandırma konusunda net rakam çıkartmaktadır.  Uzmanlaşmış olan kişilerin belirlemiş olduğu seans paketleri her kişiye farklı olarak yansıtıldığından dolayı net olarak fiyatlandırma söylemek mümkün değildir.

Halkalı lazer epilasyon çeşitleri kullanılacak makineye bağlı olacak şekilde de müşteriler tarafından tercih edilebilir.  Bu nedenle Bahçeşehir lazer epilasyon firmaları her müşteriye uygun olacak bütün makinaları bünyesinde bulundurmak zorundadır.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon çeşitleri arasında en fazla tercih edilenler buz atımlı makinelerdir.  Bu makineler Diğerlerine oranla daha az acı verdiğinden dolayı tercih edilir. Fakat Alexandrite Lazer epilasyon   makinası kadar etkili değildir. Alexandrite Lazer epilasyon makineleri açık tenli olan kişilere uygulanan alettir.  Koyu tenlilerde çok fazla işe yaramayacağından dolayı tercih edilmemelidir.

Yoğun kıl köklerine sahip olan aynı zamanda esmer tenli olan bireyler Nd Yag Lazer Epilasyon makinalarına tercih edebilirler.  Bu makineler kısa süre içerisinde pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayacak aynı zamanda uzun seneler boyunca rahat kullanım yaptıracaktır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı