Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Günümüzde insanlar tarafından en çok tercih edilen işlemlerden biri de lazer epilasyon cihazları yardımı ile vücutta yer alan istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulma yöntemidir. Lazer epilasyon uygulaması belli kısımlardan meydana gelir. Öncelikle lazer epilasyona başlamadan önce lazer yapılacak bölgenin temizlenmesi ve burada bulunan kılların kısaltılması gerekir. Ardından vücut tipine uygun lazer epilasyon cihazı ile vücuda atışlar yapılır. Atışlar sırasında verilen ışın demetleri kıl köklerini ısıtarak tahrip olmasını sağlar. Nasıl epilasyon işlem süresi ise lazer yapılan bölgenin genişliğine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Lazer epilasyon son derece güvenli ve sağlıklı olduğu için uzmanlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilen bir yöntemdir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Beşiktaş Lazer epilasyon cihazları ile uzun zamandır hizmet veriyor.  Bünyesine kattığı yeni teknolojik ve donanımlı lazer epilasyon cihazları ile alınan sonuçlar daha etkili olmaktadır. Lazer epilasyon, vücudun istenmeyen bölgelerinde yer alan ve insanlara rahatsızlık veren kıl ve tüyleri yok etme işlemine verilen isimdir. Bölgenin yapısına göre farklılık gösterse de yapılan seanslar sonrası etkili bir kesin sonuç alınır. Bu yöntemin klasik yöntemlere göre birçok üstünlüğü bulunur. Çünkü lazer epilasyon hızlı ve etkili bir şekilde kılların yok olmasını sağlar. Herhangi bir yan etkiye neden olmadığı gibi işlem sonrasında özel bir bakımda gerektirmez. Beşiktaş lazer epilasyon uzman kişilerle beraber güvenli işlemler gerçekleştirir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Şişli lazer epilasyon, lazer epilasyon işlemine başlamadan önce kişilerin cilt tiplerine ve kıl yapılarına uygun testler yaparak uygun lazer epilasyon cihazları ile çalışmalara başlar. Çünkü Lazer epilasyonda etkili bir sonuç almak isteniyorsa doğru cihaz seçimi ile işleme başlamak gerekir. Uzman kişiler bu konuda oldukça dikkatli davranmak zorundalar. Lazer epilasyon işlemleri aşamalar halinde devam eder. Öncelikle belli bir zaman diliminde dokunulmayan kıl ve tüyler uzun bırakılarak lazer epilasyon cihazları tarafından görülmesi sağlanır. Tüyler uzun bırakıldığı için hemen fark edilir ve verilen ışın dalgaları ile kökleri kurutulur. Kıl yapılarının bozulması tek seansta gerçekleşmez bu sebeple 4, 5 seans lazer epilasyona gitmek gerekir. Şişli lazer epilasyon kontrolü yapılan seanslar sonucunda kişilerin temiz ve vücuda sahip olmasını sağlar.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Kağıthane lazer epilasyon, sunduğu lazer epilasyon hizmetleri ile etkili ve kalıcı olmak adına bünyesine farklı cihazlar katmıştır. Cihazların farklılık göstermesinin en önemli nedeni gelen kişilerin farklı vücut yapılarına, cilt tiplerine ve kıl tiplerine sahip olmasından kaynaklanıyor. Diode lazer epilasyon cihazı son zamanların en çok tercih edilen cihazlarından biridir. Bu cihaz her türlü cilt tipine uygundur. Alexandrite lazer epilasyon cihazı ince tüyleri göremediği için yüz bölgesinde kullanılması pek uygun değildir. Ayrıca bu cihaz açıkçı tenlilerde olumlu sonuçlar verirken koyu tenlilerde pek etkili olmayabilir. Nd yağ lazer, diğer lazer çeşitlerine göre pek tercih edilmiyor. Çünkü bu cihaz işlem sırasında ağrılı olduğu için tercih edilmiyor. Kağıthane lazer epilasyon cihazı ile müşteriler aradıkları özellikteki cihazlardan yardım alabilirler.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Kağıthane lazer epilasyon gelen müşterilerin isteklerine uygun hizmetler sunuyor. Lazer epilasyon fiyatları her yıl güncellenerek firmalar tarafından müşterilerine hızlı bir şekilde bildirilir. Fiyatların belirlenmesindeki en önemli etken kişilerin bu hizmeti nasıl kullanacaklarıdır. Çünkü lazer epilasyon hizmetleri tüm vücut verilebileceği gibi bölge bölge de bu hizmeti almak mümkündür. Ayrıca gelen müşteriler farklı seanslar doğrultusunda lazer epilasyon devam ederler. Bu durumda fiyatlar konusunda belirleyici olabiliyor. Kağıthane lazer epilasyon müşterilerin istekleri doğrultusunda hizmet sunuyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı